مطالب داغ
نقاشی​های ناصر الدین شاه /تصاویر
 118 سال از مرگ ناصرالدین شاه قاجار می‌گذرد. پادشاهی که علاوه بر 50 سال حکومت، نوع به قتل رسیدنش، تعداد زن‌هایش و ...
ورود کالا از امارات غیرممکن شد+ تکمیلی
 سرویس اقتصادی ـ از صبح امروز نام کشور امارات متحده عربی، از سیستم ثبت سفارش کالا در سازمان توسعه تجارت حذف شده ...
ZoneAlarm Pro 8.0.298.004
Protect your Internet connected PC and filter out inappropriate Web content
ZoneAlarm Pro includes five interlocking security services that deliver easy-to-use, comprehensive protection.
Unlike any other security utility, ZoneAlarm Pro incorporates a firewall, an Privacy Lock, Program Control, dynamically assigned Security Levels and Zones.


Here are some key features of "ZoneAlarm Pro":

· #1 Firewall
Proactively protects against inbound, outbound, and program attacks while making you invisible to hackers.

Inbound & Outbound monitors and blocks threat traffic in either direction.
Full Stealth Mode makes you invisible to hackers.
Kill Controls instantly disable malicious programs .
Passes Independent Leak Tests - to verify complete blocking, see test results.

· Anti-Spyware
Award-winning anti-spyware automatically prevents, blocks, and removes spyware.
Spy Site Blocking prevents accidental visits and malicious communication with spyware sites.
Kernel-Level Spyware Prevention protects at the operating system level.
Hourly Signature Updates , expanded coverage, and faster detection to find and remove aggressive viruses.
Inbound and Outbound MailSafe - quarantines suspicious attachments, stops harmful messages before viruses transmit to your computer.
Expanded coverage - catches certain kinds of spyware like adware that others ignore.

· Total ID Theft Protection
Uniquely combines offline ID protection services with online PC-based technologies to stop thieves from stealing your identity.

PC-Based ID Protection utilizes a combination of anti-spyware and web browser security to block, remove, and disable programs designed to steal your identity.
Daily Credit Monitoring monitors your credit reports daily with email alerts and reports, and notifies you if there have been changes, which is often an indication of identity theft ( US only).
Fraud Alerts & Monthly Reports - provided to you.
Victim Recovery Service provides free telephone counseling to guide ID theft victims through resolution and recovery ( US only)

· Root & Boot Protection
Keeps YOU in Control of your computer. Guards your operating system from rootkits and other attacks while also providing full protection during

Operating System Firewall - (OSFirewall) constant protection from even the most sophisticated viruses and spyware, rootkits, and kernel-level threats.
O-Hour Rootkit Protection - O-Hour Rootkit Protection
Program Control restricts programs from malicious activities, blocking attacks that by-pass other defenses.
Early Boot Protection protects your operating system during start-up.

· Additional Layers
Integrates multiple layers of advanced protection for additional security

Wireless PC Protection - (automatically detects wireless networks and secures your PC from hackers' threats wherever you're connected - at home or on the road.
Privacy Protection - manages and blocks pop-up ads, online profiling, cookies, and cache.
SmartDefense Service � provides real-time security updates, quick response to breaking threats, and leverages threat data from the vast community of users to protect your PC from the latest attacks.

· Fast, Safe & Easy
New interface delivers a simple overview, One-Click "Fix It" width="90px" height="90px" /> Protect your Internet connected PC and filter out inappropriate Web contentZoneAlarm Pro includes five interlocking security services that deliver easy-to-use, comprehensive protection.Unlike ...
برگزیده یک‌هشتم نهایی جام‌جهانی
 مرحله یک هشتم نهایی رقابت های فوتبال جام جهانی 2014 برزیل با صعود تاریخی تیم ملی کاستاریکا، حذف نمایندگان قاره آفریقا و ...
Scary Movie 4 DVDRip/Diamond
 به روز شده از آرشیو...فیلم بسیار جالب و کمدی سکیری رو از سافتستان دانلود کنید و حالشو ببرید...Download Part01   Download Part02    Download ...

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شما چه می گویند؟

دسته بندی: آموزش | توسط: یاسین قاسمی | در تاریخ: ۷ فروردین, ۱۳۹۵

انتخاب رنگ لباس، کفش و ناخن و.. رابطه مستقیم با روحیات و شخصیت افراد دارد. شما می توانید با دنبال کردن این مطلب در مورد روحیات خانم ها بیشتر بدانید.

۱٫گلبهی

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شما چه می گویند؟

لاک گلبهی رنگ، لاکی است که برای موقعیت های گوناگون استفاده می شود. به عنوان مثال اگر می خواهید در جلسه ای رسمی شرکت کنید اما نمی خواهید لاک دست تان خیلی توی چشم باشد، این رنگ لاک بهترین انتخاب برای شما است. لاک گلبهی را می توانید در هر فصلی از سال استفاده کنید و همیشه دستانی زیبا و مرتب داشته باشید. افرادی که تمایل زیادی به لاک گلبهی دارند، افرادی آرام، رمانیتک و در عین حال زیرک و باهوش هستند.


۲٫لاک قرمز

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شما چه می گویند؟

لاک قرمزهمیشه در چشم است و فردی که از این رنگ لاک استفاده می کن، از اعتماد به نفس بالایی بر خوردار است و دوست دارد که همیشه نظر دیگران را به خود جلب کند.  این رنگ کلاسیک را در تابستان با نارنجی و در زمستان با بنفش ست کنید.


۳٫لاک سفید

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شما چه می گویند؟

لاک سفید رنگ برای افرادی که از محدودیت ها گریزانند، مناسب است. شما با این رنگ لاک در تابستان زیبا و شاداب و در زمستان کلاسیک و شیک به نظر خواهید رسید. افرادی که مانیکور سفید را برای دست های خود انتخاب می کنند، افرادی هستند که به ظاهر خود اهمیت بسیاری می دهند و برای زیباتر شدن خود وقت می گذارند. شما این افراد را بیش از دیگران در آرایشگاههای زنانه خواهید دید.


۴٫لاک بی رنگ

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شما چه می گویند؟

از نظر این افراد، لاک بی رنگ بهتر از لاک های رنگی اما خراب و خرد شده است. خانم هایی که از لاک بی رنگ استفاده می کنند، افرادی هستند که به ظاهر خود اهمیت می دهند اما زمان کافی برای آراستن خود ندارند به همین دلیل به سراغ لاک بی رنگ که دردسرش از دیگر لاک ها کمتر است، می روند.


۵٫لاک طرح دار

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شما چه می گویند؟

خانم هایی که ناخن های خود را به شکل های مختلف طراحی می کنند، افراد ریسک پذیری هستند که برای خود و زیبایی شان اهمیت زیادی قائلند. آنها از ساعت ها وقت گذراندن در سالن های زیبایی لذت می برند و دوست دارند همیشه متفاوت تر از دیگران دیده شوند. اگر وقت کافی ندارید و برای بیرون رفتن از آرایشگاه عجله می کنید، بهتر است فکر لاک های طرح دار را از سرتان بیرون کنید.


۶٫لاک یاقوتی

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شما چه می گویند؟

رنگ های یاقوتی، سبز زمرد و بنفش، نسبت به رنگ های کلاسیک قرمز و صورتی، به روز تر هستند. افرادی که دوست دارند همیشه روی مد باشند، این رنگ ها را می پسندند. اما اگر فکر می کنید این رنگ لاک به دست هایتان نمی آید، آن را روی پاهایتان امتحان کنید.


۷٫لاک نئون

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شما چه می گویند؟

لاک های نئون برای میهمانی و مسافرت ها جان می دهد. اگر شاغل هستید، برای تنوع در اوقات فراغت تان، این لاک را امتحان کنید. رنگ های شاد و روشن حس جوانی و شادابی را به شما منتقل می کنند.


۸٫لاک مشکی

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شما چه می گویند؟

همان طور که لباس های مشکی حس قدرت و اختیار را منتقل می کنند، لاک مشکی هم نشاندهنده این است که شما فرد سرسختی هستید که خودتان را زود نمی بازید و هیچکس توانایی مقابله با شما را ندارد.. اگر می خواهید این لاک را با رنگ های دیگر ست کنید، ما رنگ آبی و خاکستری را به شما پیشنهاد می دهیم. این رنگ تقریبا با تمام رنگ ها جور در می آید و زیبا و شیک به نظر می رسد.
  • Twitter
  • del.icio.us
  • Digg
  • Facebook
  • Technorati
  • Reddit
  • Yahoo Buzz
  • StumbleUpon

» تبلیغــات