مطالب داغ
ترفند
 ویندوز XP قابلیتهای بسیار فوق العاده ای دارد که بسیاری از این قابلیتها ، به صورت مخفی در آن گنجانده شده است. ...
ویتامین​های باورنکردنی برای زیباتر شدن
 ویتامین های مختلف می توانند برای هر قسمت از بدن مفید باشند اما برخی از آن ها به طور استثنایی شما را ...
رونالدو در کنار فرگوسن، آنچلوتی و پرز (عکس)
  ستاره پرتغالي رئال مادريد با فرگوسن، آنچلوتي و پرز عکس يادگاري گرفت. رئال مادريد موفق شد در فينال سوپر کاپ اروپا با ...
برنامه‌ی آفیس ۲۰۰۸ برای سیستم عامل مکینتاش عرضه می‌شود
 نسخه‌ی آفیس 2008 برای سیستم عامل مكینتاش در نیمه‌ی دوم سال 2007 از سوی مایكروسافت عرضه خواهد شد.محصول آفیس 2008 برای سیستم ...
عکس/ علی کریمی و فرزندانش در تمرین تیم پرسپولیس

علی کریمی و فرزندانش در تمرین تیم پرسپولیس 

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شما چه می گویند؟

دسته بندی: آموزش | توسط: یاسین قاسمی | در تاریخ: ۷ فروردین, ۱۳۹۵

انتخاب رنگ لباس، کفش و ناخن و.. رابطه مستقیم با روحیات و شخصیت افراد دارد. شما می توانید با دنبال کردن این مطلب در مورد روحیات خانم ها بیشتر بدانید.

۱٫گلبهی

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شما چه می گویند؟

لاک گلبهی رنگ، لاکی است که برای موقعیت های گوناگون استفاده می شود. به عنوان مثال اگر می خواهید در جلسه ای رسمی شرکت کنید اما نمی خواهید لاک دست تان خیلی توی چشم باشد، این رنگ لاک بهترین انتخاب برای شما است. لاک گلبهی را می توانید در هر فصلی از سال استفاده کنید و همیشه دستانی زیبا و مرتب داشته باشید. افرادی که تمایل زیادی به لاک گلبهی دارند، افرادی آرام، رمانیتک و در عین حال زیرک و باهوش هستند.


۲٫لاک قرمز

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شما چه می گویند؟

لاک قرمزهمیشه در چشم است و فردی که از این رنگ لاک استفاده می کن، از اعتماد به نفس بالایی بر خوردار است و دوست دارد که همیشه نظر دیگران را به خود جلب کند.  این رنگ کلاسیک را در تابستان با نارنجی و در زمستان با بنفش ست کنید.


۳٫لاک سفید

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شما چه می گویند؟

لاک سفید رنگ برای افرادی که از محدودیت ها گریزانند، مناسب است. شما با این رنگ لاک در تابستان زیبا و شاداب و در زمستان کلاسیک و شیک به نظر خواهید رسید. افرادی که مانیکور سفید را برای دست های خود انتخاب می کنند، افرادی هستند که به ظاهر خود اهمیت بسیاری می دهند و برای زیباتر شدن خود وقت می گذارند. شما این افراد را بیش از دیگران در آرایشگاههای زنانه خواهید دید.


۴٫لاک بی رنگ

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شما چه می گویند؟

از نظر این افراد، لاک بی رنگ بهتر از لاک های رنگی اما خراب و خرد شده است. خانم هایی که از لاک بی رنگ استفاده می کنند، افرادی هستند که به ظاهر خود اهمیت می دهند اما زمان کافی برای آراستن خود ندارند به همین دلیل به سراغ لاک بی رنگ که دردسرش از دیگر لاک ها کمتر است، می روند.


۵٫لاک طرح دار

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شما چه می گویند؟

خانم هایی که ناخن های خود را به شکل های مختلف طراحی می کنند، افراد ریسک پذیری هستند که برای خود و زیبایی شان اهمیت زیادی قائلند. آنها از ساعت ها وقت گذراندن در سالن های زیبایی لذت می برند و دوست دارند همیشه متفاوت تر از دیگران دیده شوند. اگر وقت کافی ندارید و برای بیرون رفتن از آرایشگاه عجله می کنید، بهتر است فکر لاک های طرح دار را از سرتان بیرون کنید.


۶٫لاک یاقوتی

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شما چه می گویند؟

رنگ های یاقوتی، سبز زمرد و بنفش، نسبت به رنگ های کلاسیک قرمز و صورتی، به روز تر هستند. افرادی که دوست دارند همیشه روی مد باشند، این رنگ ها را می پسندند. اما اگر فکر می کنید این رنگ لاک به دست هایتان نمی آید، آن را روی پاهایتان امتحان کنید.


۷٫لاک نئون

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شما چه می گویند؟

لاک های نئون برای میهمانی و مسافرت ها جان می دهد. اگر شاغل هستید، برای تنوع در اوقات فراغت تان، این لاک را امتحان کنید. رنگ های شاد و روشن حس جوانی و شادابی را به شما منتقل می کنند.


۸٫لاک مشکی

رنگ لاک ناخن هایتان در مورد شما چه می گویند؟

همان طور که لباس های مشکی حس قدرت و اختیار را منتقل می کنند، لاک مشکی هم نشاندهنده این است که شما فرد سرسختی هستید که خودتان را زود نمی بازید و هیچکس توانایی مقابله با شما را ندارد.. اگر می خواهید این لاک را با رنگ های دیگر ست کنید، ما رنگ آبی و خاکستری را به شما پیشنهاد می دهیم. این رنگ تقریبا با تمام رنگ ها جور در می آید و زیبا و شیک به نظر می رسد.
  • Twitter
  • del.icio.us
  • Digg
  • Facebook
  • Technorati
  • Reddit
  • Yahoo Buzz
  • StumbleUpon

» تبلیغــات