مطالب داغ
مردم فرانسه از این زن و شوهر متنفرند/عکس
  در سایت‌های اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی چند ماهی بود که مردم همه به دنبال پیدا کردن دختر کوچکی بودند که پدر و ...
TurboCAD Professional v12
 برنامه ای برای طراحی ومدل سازی که از کارایی بسیار بالایی برخوردار هست... Download Now ( 123,004,718 KB )Download TurboCAD Professional v12Download ...
Firefox Portable 3.0.4 – 8.01 MB
 Firefox Portable 3.0.4 - 8.01 MB[IMG]http://i37.tinypic.com/6dxptt.jpg[/IMG]Use anywhere & everywhere! Mozilla Firefox is a fast, full-featured web browser that's easy to use. It has ...
Apollo video converter v3.0.9
  Apollo Video converter converts all popular video formats (wmv, rm, rmvb, avi, flv, , mp4, H264, mpg, mpeg, DivX, Xvid, dat, mkv, ...
ستاره​ها؛ باید جراحی زیبایی کنم؟/تصاویر
  جراحی‌های زیبایی برای پوشاندن معایب اساسی صورت می‌توانند گزینه مناسبی باشند اما گاهی اوقات افراط در این جراحی‌ها می‌تواند شمایل طبیعی صورت ...

طالع بینی ستاره ها ۱۳۹۴

دسته بندی: فال و طالع بینی | توسط: یاسین قاسمی | در تاریخ: ۲۳ اسفند, ۱۳۹۳

فروردین :
یک تماس ،دیدار یا خبر غیر منتظره ی خوب در راه خواهید داشت ،سفری کوتاه و لذت بخش یا یک سفر زیارتی مثل سفر مشهد پیش رو دارید .خرید سند دار خوبی امسال انجام خواهید داد .برنامه ای جالب و بکر برای آینده کاری یا تحصیلی تان در سر دارید که می توانید با مشورت و تبادل نظر با خانواده یا همسرتان آن را به مرحله ی عمل در آورید. توصیه می شود که قبل از شروع هر کار جدیدی با افراد قابل اعتماد و با تجربه در اطرافتان مشورت کنید. نسبت به اشتباهات و
خطاهای دوستان یا فرد مورد علاقه تان، گذشت داشته باشید. با متولدین شهریور و آذر ماه، سازگارتر خواهید بود .
وضعیت رمانتیک : ♥♥♥
وضعیت مالی : $$
وضعیت ارتباطی : ****

اردیبهشت :
سال جدید روی خط شانسید و اسامی که آخر اسمشان به “ی” ختم میشود برایتان خوش یمن است ،هدیه ای ارزشمند در راه خواهید داشت ،پول بزرگی مثل سود مالی ،وام یا ارث به دستتان میرسد ،آقای بالای ۴۰ سال در خانواده مثل پدر ،دایی و … حامیِ بزرگ شماست .رفتار و برخورد همسر یا فرد مورد علاقه تان باعث سردرگمی شما می شود، ولی توصیه می شود که صبر و تحمل به خرج دهید و منتظر نتایج بمانید. دعوتی غیر منتظره از شما به عمل خواهد آمد که دنیای جدیدی را به رویتان می گشاید. چندین حق انتخاب به رویتان گسترده می شود و از طریق آن ها می توانید به یکی از آرزوهای دیرینه تان دست یابید. با متولدین تیر و بهمن ماه سازگارتر خواهید بود .
وضعیت رمانتیک : ♥♥
وضعیت مالی : $$$$$
وضعیت ارتباطی : *****

خرداد :
دیدارِ بعد از وقفه ای خواهید داشت و آشتی ،اکثر خرداد ماهی ها تا آخر ۹۳ مراسم نامزدی خواهند داشت .گشایش در کارهای مالی در پیش دارید و ماه شهریور ماه بسیار پُر باری برایتان خواهد بود ،دست و دلبازی ایتان در سال جدید بیشتر میشود .از طریق همکاری و تشریک مساعی با همسر یا فرد مورد علاقه تان، نتایجی فوق العاده و باورنکردنی عاید شما می شود. یکی از اعضای خانواده تان را به عنوان منبع پند و الهام، الگوی خود قرار دهید. با کمی تدبیر و دوراندیشی، مانع از آن شوید که فردی تمام زحمات و سخت کوشی هایتان را به هدر دهد .
از طریق حفظ تعادل در دخل و خرج تان، می توانید به فکر پس انداز برای روز مبادا باشید. با متولدین مهر و تیرماه سازگارتر خواهید بود .
وضعیت رمانتیک : ♥♥♥♥♥
وضعیت مالی : $$$
وضعیت ارتباطی : *****

تیـــر :
برگ برنده ی اصلی متولدین تیـــر ماه روی ماه خودشان خواهد بود .تعویض یا خرید ماشین در پیش دارید ،سفر دریاییِ خارج از کشور و همچنین مهاجرت برای آن دسته که به فکر تغییر محل اقامت خود هستند در پیش است .رونق پس انداز خواهید داشت و مستحکمتر شدن رابطه عاطفیتان .از خطاهای دوستان درس بگیرید و تا جای ممکن، از تکرار آن ها بپرهیزید. درهای ارتباطی را بین خود و همسر یا فرد مورد علاقه تان باز بگذارید. مراقب کنار هم چیدن کلمات و عباراتی باشید که به زبان می آورید .
سرمایه گذاری در زمان حال به پیشرفت شما در آینده، کمک شایان توجهی خواهد کرد. بر سر یک دوراهی قرار خواهید گرفت که با تبادل نظر با اعضای خانواده تان می توانید بهترین انتخاب را صورت دهید. با متولدین اسفند و فروردین ماه، سازگارتر خواهید بود .
وضعیت رمانتیک : ♥♥♥♥♥
وضعیت مالی : $$$$$
وضعیت ارتباطی : *****

مرداد :
متولدین این ماه معجزه در عشق و کار خواهند داشت و سال ۹۳ از یک بلاتکلیفیِ طولانی مدت بیرون خواهند آمد و شادی روی نذری که کرده اند خواهند داشت .با کمی صبر و تحمل به اهداف خود خواهید رسید. در امور کاری یا تحصیلی به ندای درونی تان گوش فرا دهید تا به موفقیت دست یابید. نسبت به همسر یا فرد مورد علاقه تان توجه بیشتری نشان دهید. با جریان زندگی پیش بروید تا مشکلی برایتان پیش نیاید .احساس و عاطفه را چاشنی زندگی تان کنید. در هیچ کاری عجله به خرج ندهید! با متولدین بهمن و آذر ماه سازگارتر خوهید بود .
وضعیت رمانتیک : ♥♥
وضعیت مالی : $$$$$
وضعیت ارتباطی : *****

شهریور :
ازدواج بیشتر شهریوری هایِ دم بخت تا آخر ۹۳ انجام خواهد شد و فرزند دختر را خیلی از شهریوری ها باردار خواهند شد .تعویض کار برای شهریوری ها بسیار خوب است .در صورت تجرد، با نیمه گمشده خود مواجه می شوید و می توانید به راحتی به فکر سرو سامان بخشیدن به زندگی تان باشید. جذب افراد مشابه خود خواهید شد. فصلی تازه و جالب را در ارتباطتان با همسر یا فرد مورد علاقه تان تجربه خواهید کرد. از قدرت شکل دادن به برنامه ای سرنوشت ساز برخوردار هستید. واقع بین باشید و برای رسیدن به اهدافتان بکوشید. به جای خیالپردازی به واقعیات زندگی توجه کنید. با متولدین تیر و مرداد ماه سازگارتر خواهید بود .
وضعیت رمانتیک : ♥♥♥♥♥
وضعیت مالی : $$
وضعیت ارتباطی : *

مهـــر :
روی صبری که انجام میدهید نتیجه های خوشایند دریافت میکنند ،خوابهای متولدین این ماه اکثرا رویاهای صادقه است ،در صورت داشتن کار دادگاهی-قانونی نتیجه به نفعتان تمام خواهد شد .پول کم باد آورده ای به دستتان میرسد .زندگی خانوادگی تان ارزش بیشتری پیدا خواهد کرد. برای پیشگیری از بروز سوء تفاهمات با اعضای خانواده یا همسر یا فرد مورد علاقه تان گفت و گو و تبادل نظر نمایید. با کمک گرفتن از ذهن هوشیار خود می توانید معماهای ارتباطهای دوستانه یا عاطفی تان را حل کنید. نیات و انگیزه های خیر فردی برایتان مشخص می شوند. خلاقیت و ابتکارتان به اوج شکوفایی خود خواهد رسید. با متولدین دی و اردیبهشت ماه، سازگارتر خواهید بود .
وضعیت رمانتیک : ♥♥♥
وضعیت مالی : $$$
وضعیت ارتباطی : *****

آبان :
ناراحتی های بزرگتان امسال پوچ خواهند شد ،عجولانه در هر کاری تصمیم نگیرید که به ضررتان تمام میشود .اکثر متولدین این ماه عمل جراحیِ زیبایی در پیش خواهند داشت ،مواظب وسایل و مدارک مهم خود باشد تا جایی گُم یا جا نگذارید .ایده ای خام و بکر در ذهن خود دارید، ولی قبل از به مرحله عمل در آورن آن، باید جوانب امر را به خوبی سبک و سنگین کنید و اطلاعات کافی در آن رابطه داشته باشید..با همسر یا فرد مورد علاقه تان، گفت و گویی صمیمانه و صریح خواهید داشت و باید در حین ادای کلمات، دقت کافی کنید. با کمی دقت در رفتار و طرز برخوردتان می توانید کینه ها و دلخوری های گذشته را برطرف سازید. با متولدین اسفند و فروردین ماه، سازگارتر خواهید بود .
وضعیت رمانتیک : ♥♥♥♥
وضعیت مالی : $ $
وضعیت ارتباطی : ***

آذر :
سلامتیِ کامل و شادی زیاد شامل حال متولدین آذر ماه خواهد شد .جابجاییِ منزل ،محل کار یا محل اقامت خواهند داشت ،هدیه از طرف کسی که دوستتان دارد دریافت میکنید .یکی از دوستان قدیمیِ تان را بطور اتفاقی ملاقات خواهید کرد .
قطره قطره جمع گردد، وانگهی دریا شود. این ضرب المثل را در رابطه با امور مالی خود همواره به خاطر داشته باشید! اگر کنترل زندگی تان را به دست بگیرید، اعتماد به نفس تان افزایش پیدا می کند و معجزاتی را تجربه خواهید کرد. برای استفاده از توانایی دست کم گرفته تان از فرصت ها بهره گیرید .همسر یا فرد مورد علاقه تان را کاملا تحت تاثیر جذابیت ذاتی تان قرار خواهید داد. با متولدین مهر و شهریور ماه، سازگارتر خواهید بود .
وضعیت رمانتیک : ♥♥
وضعیت مالی : $$
وضعیت ارتباطی : ***

دی :
آشتی ،بعد از یک قهرِ طولانی مدت برایتان پیش خوهد آمد .ازدواج با عشقتان خواهید داشت ،اسامی با حروف “م” برایتان شادی آفرینن مخصوصا در رابطه ی عاطفی تان .بیشتر شاغلین قراردادی استخدام خواهند شد و پیشرفت کار و مسائل مالی را در پیش خواهند داشت .ایده ها و نظرات خلاقانه و سازنده تان، روز به روز شکوفاتر می شوند. بگذارید توانایی ها و قابلیت های بالقوه تان بدرخشند ولی در کنار آن به حقایق زندگی توجه کافی نشان دهید. معمایی حل می شود و خود را با نیازهایتان هماهنگ خواهید کرد. اقدامی تاثیرگذار و منحصر به فرد صورت خواهید داد .
اثر مهارت های مرتبط با شنونده خوب بودن را دست کم نگیرید. با متولدین آذر و بهمن ماه، سازگارتر خواهید بود .
وضعیت رمانتیک : ♥♥♥
وضعیت مالی : $$$$
وضعیت ارتباطی : ***

بهمن :
معامله ی مالیِ بسیار لذت بخشی در پیش دارید ،سفری سودبخش برایتـــان شکل خواهد گرفت ،خرید و فروش ملک یا خانه خواهید داشت و تا ۱سال آینده عضوی جدید وارد زندگیِ خانواده گی تان خواهد شد که بسیار خوش قدم است .به الهامات درونی تان بها دهید و قدرت آن را دست کم نگیرید. مراقب احساسات نهفته تان نسبت به همسر یا فرد مورد علاقه تان باشید. درصدد استحکام بخشی به روابط دوستانه و عاطفی تان باشید و با دوستان قدیمی دیداری تازه کنید. اعتماد و باور فردی، کلید دستیابی به موفقیت محسوب می شود.
با ذهنی متمرکز و دقت به جزئیات پیش بروید و نگذارید امور جزئی و پیش پا افتاده تمرکزتان را بهم بزنند. با متولدین مرداد و خرداد ماه، سازگارتر خواهید بود .
وضعیت رمانتیک : ♥♥♥♥♥
وضعیت مالی : $$$$$
وضعیت ارتباطی : ****

اسفند :
پیشنهادهای جالب و خوبی در زمینه کاری و عاطفی خواهید داشت ،پیروزیِ با زحمت روی جریانی که مدتها برایش زحمت کشیده اید در پیش دارید ،امسال چیزی به نامتان میشود و خرید سند دار خواهید داشت .خبر بارداریِ یکی از نزدیکانتان خوشحالتان میکند .اطرافیانتان ایده ها و نظراتی جالب و الهام بخش در سر دارند، چرا شما از آن ها بهره مند نشوید؟ بهتر است کمی راجع به آن فکر کنید! صبر و حوصله به خرج دهید. تازه از ارتباطهای دوستانه در زندگی تان باز می شود که می تواند رخدادهایی جالب در زندگی تان به وجود آورد. از حمایت و یاری به موقع اعضای خانواده تان برخوردار خواهید شد. با متولدین بهمن و خرداد ماه سازگارتر خواهید بود .
وضعیت رمانتیک : ♥♥
وضعیت مالی : $$$$
وضعیت ارتباطی : **

  • Twitter
  • del.icio.us
  • Digg
  • Facebook
  • Technorati
  • Reddit
  • Yahoo Buzz
  • StumbleUpon

» تبلیغــات